departure date
arrival date

Biuro nieruchomości

Biuro nieruchomości Apart-Invest – kompleksowe zarządzanie wynajmem

Biuro nieruchomości Apart-Invest oferuje swoim klientom kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, sprawując pośrednictwo w obrocie, zarządzaniu wynajmem, a także wspólnotami mieszkaniowymi. Na rynku obecni jesteśmy od 2000 roku i przez ten czas zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, zarządzając nieruchomościami naszych klientów biznesowych oraz indywidualnych. W sposób kompleksowy obsługujemy deweloperów, pośrednicząc w obrocie nieruchomościami, z kolei osobom prywatnym gwarantujemy doradztwo przy sprzedaży oraz zakupie nieruchomości: od domów i mieszkań poprzez działki budowlane, aż po hotele i nieruchomości komercyjne.


Home staging i usługi dla deweloperów

Zajmujemy się również sprzedażą mieszkań deweloperskich na terenie Szklarskiej Poręby i okolic. Z uwagi na nasze niemal 20-letnie doświadczenie oraz perfekcyjną znajomość lokalnego rynku, nasze biuro nieruchomości to gwarancja komfortu i satysfakcji klientów z korzystnej dla nich inwestycji.

 

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

W chwili obecnej zarządzamy ponad 60 wspólnotami mieszkaniowymi, dla których prowadzimy księgowość, administrujemy pod względem formalno-prawnym, jednocześnie zajmując się utrzymaniem porządku, czystości i bezpieczeństwa na terenie obiektów należących do wspólnoty mieszkaniowej. W ramach świadczonej usługi zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi na terenie Szklarskiej Poręby bierzemy na siebie również kwestie związane z utrzymaniem estetyki, komfortu i funkcjonalności osiedla z korzyścią dla administracji wspólnoty mieszkaniowej i mieszkańców.

 

Luksusowe apartamenty – Szklarska Poręba i Karkonosze

W bogatym portfolio naszych usług znajduje się również kompleksowe zarządzanie wynajmem luksusowych apartamentów w Szklarskiej Porębie i Karkonoszach. W ramach usługi zajmujemy się m.in.: kompleksową obsługą apartamentów i gości, promocją i marketingiem miejsca, internetową rezerwacją miejsc czy utrzymaniem porządku na terenie obiektu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nasze Biuro

design by : LEMONPIXEL.pl