cross out

Piękne, nowoczesne i wygodne apartamenty w Szklarskiej Porębie

Karkonosze są najwyższym pasmem górskim w Sudetach. Zachwycają swoim pięknem i wielkością. Wiele osób co roku odwiedza Szklarską Porębę w poszukiwaniu spokoju, świeżego powietrza i pięknych widoków. Nowe inwestycje mieszkaniowe sprawiły, ze zwiększyła się baza noclegowa w tej miejscowości. Jeszcze do niedawna można było tylko nocować w pensjonatach i hotelach. Większość z nich lata świetności ma już za sobą.

Apartamenty w Szklarskiej Porębie z lat 90-tych

Nieremontowane apartamenty w Szklarskiej Porębie od wielu lat nie są już ani nowoczesne ani wygodne dla współczesnych turystów. Obecnie sporo osób przyjeżdżających do Szklarskiej Poręby chciałoby odpoczywać w bardziej nowoczesnych wnętrzach. Nowocześnie wyposażone i jednocześnie niedrogie są bardzo dobrym rozwiązaniem dla rodzin. Samodzielne, dostępne przez całą dobę apartamenty w Szklarskiej Porębie nie ograniczą wolności zwiedzania. Można wyjechać z nich o każdej porze i wrócić późno w nocy. Całodobowy dostęp do mieszkań jest wygodny i nie ogranicza swobody. Szczególnie ważne jest to przebywając na urlopie z małymi dziećmi.

Nie ma określonych godzin posiłków, na które trzeba się spieszyć. Dzieci mogą spokojnie zjeść o dowolnej godzinie bez nerwów i pośpiechu. Urlop może być naprawdę udany. Wiele atrakcji w samej Szklarskiej Porębie i okolicach powoduje, że zarówno latem jak i zimą trudno się nudzić. W sezonie narciarskim znajdziemy bardzo dobrze przygotowane trasy zjazdowe dla mniej lub bardziej zaawansowanych narciarzy. Tory saneczkowe i trasy biegowe także uprzyjemnią pobyt w górach zimą. Apartamenty w Szklarskiej Porębie to bardzo dobra oferta także latem.

Całoroczne apartamenty w Szklarskiej Porębie

Samo chodzenie po górach dla niektórych jest wystarczającą przyjemnością. W okolicy znajduje się Wodospad Kamieńczyk i Szklarki, które warto zobaczyć. Piękne trasy rowerowe w Karkonoszach i górach izerskich pozwolą na zwiedzanie okolicy na rowerze. Trzeba jednak pamiętać o tym, że turystyka rowerowa w Karkonoskim Parku Narodowym dopuszczona jest tylko na niektórych trasach. Trasy rowerowe wyznaczone są na pieszych szlakach turystycznych, z zachowaniem pierwszeństwa dla turystyki pieszej. Apartament w Szklarskiej Porębie to doskonałe miejsce na nocleg.

Skorzystaj z promocji

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

© 2022 Apart Invest - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl