departure date
arrival date

Remonty

Firma Apart-Invest świadczy kompleksowe usługi wynajmu, w tym również usługi remontowe apartamentów, hoteli, pensjonatów i prywatnych pokoi w Szklarskiej Porębie.

Przeznaczając lokal pod wynajem, niezwykle ważne jest optymalne zaaranżowanie przestrzeni w oparciu o ściśle określone normy. Dzięki pracy naszego zespołu mającego wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej i wnętrzarskiej, jesteśmy  w stanie wyczarować nietuzinkową, elegancką aranżację, która będzie cieszyć oko właścicieli i samych Gości. Zależy nam zarówno na nieskazitelnej estetyce, jak i funkcjonalności przestrzeni, dlatego sięgamy po najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb danego lokalu. Stosujemy tylko sprawdzone materiały, a każdy etap prac szczegółowo omawiamy z Klientem, by sprostać wszystkim jego oczekiwaniom.

 

Swoją ofertę kierujemy do właścicieli i zarządców apartamentów, hoteli czy pensjonatów, którzy planują generalny remont lub po prostu chcą „odświeżyć” dane wnętrze. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Zapraszamy do współpracy!

Nasze Biuro

design by : LEMONPIXEL.pl