cross out

Serwis

Najlepszy serwis w regionie

Nasza firma Apart-invest,oferuje usługi...

...dla tych, którzy posiadają nieruchomości na terenie Szklarskiej Poręby.

Istnieje możliwość wykupienia jednorazowej usługi bez względu na to, czy lokal jest wynajmowany turystom, czy w celach prywatnych.

Zakres usług i ceny ustalimy indywidualnie, wedle potrzeb klienta.
 
Czystość w apartamentach i pokojach do wynajęcia to pierwsza rzecz, na którą Goście zwracają uwagę po przekroczeniu progu lokalu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli nieruchomości pod wynajem, wzbogaciliśmy ofertę o szeroko pojęty serwis, czyli sprzątanie apartamentów, ale nie tylko. Dzięki współpracy z wykwalifikowanym zespołem, sprawnie przygotujemy Państwa lokal na przyjęcie Gości. Wyszkolony personel zadba o każdy szczegół: zmieni pościel, zaopatrzy apartament w czyste ręczniki, dostarczy świeże kwiaty, jednym słowem – zapewni optymalne warunki użytkowania obiektu. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie. W przypadku pytań dotyczących zakresu oraz wyceny usługi, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Usługi remontów

apartamentów, hoteli, pensjonatów i prywatnych pokoi

Firma Apart-Invest świadczy kompleksowe usługi wynajmu, w tym również usługi remontowe apartamentów, hoteli, pensjonatów i prywatnych pokoi w Szklarskiej Porębie.
Przeznaczając lokal pod wynajem, niezwykle ważne jest optymalne zaaranżowanie przestrzeni w oparciu o ściśle określone normy. Dzięki pracy naszego zespołu mającego wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej i wnętrzarskiej, jesteśmy  w stanie wyczarować nietuzinkową, elegancką aranżację, która będzie cieszyć oko właścicieli i samych Gości. Zależy nam zarówno na nieskazitelnej estetyce, jak i funkcjonalności przestrzeni, dlatego sięgamy po najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb danego lokalu. Stosujemy tylko sprawdzone materiały, a każdy etap prac szczegółowo omawiamy z Klientem, by sprostać wszystkim jego oczekiwaniom.
 
Swoją ofertę kierujemy do właścicieli i zarządców apartamentów, hoteli czy pensjonatów, którzy planują generalny remont lub po prostu chcą „odświeżyć” dane wnętrze. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Zapraszamy do współpracy!

Jesteś zainteresowany ?

Skontaktuj się...

(*) - Wypełnij wymagane pola

Skorzystaj z promocji

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

© 2020 Apart Invest - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl