cross out

Wykańczanie Apartamentów

Program "Wnętrze pod klucz"

Wykończymy Twój apartament pod klucz

... zachowując najnowsze trendy, standardy i przy minimalnym zaangażowaniu Twojego czasu

Od 2018r. oferujemy naszym klientom pakiet możliwości wykończenia zakupionych apartamentów. Z uwagi na fakt, że 95% naszych klientów pochodzi z innego województwa, a nawet kraju, taki kierunek był naturalny. 

Bogatsi o doświadczenie, które zdobyliśmy, postanowiliśmy pójść kolejne dwa kroki do przodu. Dzięki wielu tygodniom ciężkiej pracy, w 2020r., wraz ze znaną i cenioną firmą HR project, wprowadziliśmy do naszej oferty program „WNĘTRZE POD KLUCZ”.

"WNĘTRZE POD KLUCZ” - w ramach tej usługi, inwestor otrzymuje kompleksową obsługę przy niewielkim angażowaniu własnego czasu.

„WNĘTRZE POD KLUCZ” - to propozycja dla klienta, który jest zainteresowany projektem aranżacji wnętrz z dokumentacją i nadzorem autorskim.

„WNĘTRZE POD KLUCZ” - obejmuje projekt funkcjonalny, wizualizacje 3D, pełną dokumentację wykonawczą i zestawienie materiałowe oraz nadzór nad realizacją projektu na budowie i zakupy. Jesteśmy z Państwem od początku inwestycji po urzeczywistnienie projektu.

6 prostych kroków

do realizacji wymarzonego celu jakim jest posiadanie wykończonego, idealnie dopasowanego apartamentu.

KUPUJESZ WYMARZONY APARTAMENT
Pomożemy Ci przejść przez cały proces zakupowy. Począwszy od wyszukania apartamentu o odpowiednich parametrach, do finalizacji zakupu aktem notarialnym.

PODPISUJESZ UMOWĘ PROJEKTOWĄ NA „WNĘTRZE POD KLUCZ”
Ustalasz szczegóły projektu i termin realizacji z HR Inwestycje.  

ZAPROJEKTUJESZ WNĘTRZE SKROJONE NA MIARĘ
HR Inwestycje stworzy projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami, a ich doświadczenie i wiedza przełoży się na powstanie wnętrza w idealnym nastroju …

PRZEKAZANIE LOKALU W RĘCE HR INWESTYCJE 
Od teraz zaczyna się cały proces pracy, a mianowicie wcielenie projektu w życie.

REALIZACJA PROJEKTU
Nad wszystkim czuwa HR Inwestycje  http://hrinwestycje.eu . Dzięki nadzorowi autorskiemu realizacje są zgodne z założeniami, a dobór sprawdzonych wykonawców i dostawców zapewni, że Twoja inwestycja przebiegnie bez przeszkód.

WYDANIE GOTOWEGO APARTAMENTU
Odbierasz klucze do gotowego apartamentu na zarabianie, cieszenie się z pobytu, bądź po prostu zamieszkanie. Jest to finalny etap, który jest swego rodzaju wisienką na torcie. Zdarza się tak, że inwestor nie widzi lokalu, aż do chwili odbioru i to właśnie wtedy widać piękne, pozytywne emocje, które towarzyszą temu procesowi. 

Jesteś zainteresowany ?

Skontaktuj się z nami

kontakt@apart-invest.pl

(*) - Wypełnij wymagane pola

Skorzystaj z promocji

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

© 2022 Apart Invest - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl